Opinie i komentarze do zdjęć


Zapraszam gorąco do wyrażania swoich opinii na temat moich prac.

Rekomendacja

Moja pierwsza "sesja", w której to ja był‚am główną… bohaterką… :). Kolejne zawodowe wyzwanie, które dzię™ki profesjonalnej pracy Darka był‚o czystą… przyjemnoś›cią…. :) To był‚a nasza pierwsza, ale z pewnoś›cią… nie ostatnia wspólna "sesja" psychologiczno - fotograficzna. Z peł‚nym przekonaniem polecam! Dzię™kuję™ bardzo.

Laboratorium Psychologiczne Anna Szczesiak (Rypin)

Serdecznie Polecam !!

Śšwietny fotograf, peł‚en profesjonalizm. Poważne podejś›cie do wykonywanych sesji i przemila atmosfera. Przemił‚y i sympatyczny czł‚owiek. Zachecam do wspolpracy !!

Adrian Kraszewski

Wspaniał‚a współ‚praca - POLECAM :)

Piękne zdję™cia, wspaniała obróbka i kalendarz wyszedł‚ pierwsza klasa. Dzię™kuję™ za sesję™ zdję™ciową… do kalendarza. Dzię™kuję™ też za ś›wietną… zabawę™ przy okazji robienia zdjęć‡. Polecam Wszystkim :)

Leszek Kamiń„ski

polecam

super fajny fotograf, cierpliwy, profesjonalny, robił‚am pierwszą… w życiu sesję™ i gorą…co polecam

Iwona Jakubowska

Profesjonalny fotograf. Plan wykonany w 100%. Polecam !!!

Paweł‚ Heinig

Polecam

Super atmosfera, profesjonalne efekty, oraz ciekawe i oryginalne pomysł‚y. Darek jest bardzo sympatyczny i kreatywny. Polecam w 100% ! ;)

Zuza

Bez wą…tpienia polecamy i dziękujemy!

Darek uwiecznił‚ nasz ś›lub i wesele w taki sposób, że od kilku tygodni siedzimy przy komputerze i cią…gle oglą…damy te zdję™cia i odtwarzamy sobie tamte wydarzenia. Po prostu przepię™kne. No a sesja zdję™ciowa po ś›lubie to już wisienka na torcie ;) Bardzo dzię™kujemy i pozdrawiamy.

Sabina i Kuba Graczyk

POLECAM

Profesjonalista tryskają…cy pozytywną… energią…. Skupiony na pracy, konkretny, a przy tym uś›miechnię™ty :) Życzył‚abym sobie takiej atmosfery, przy każdej kolejnej sesji...gorą…co polecam !!! :)

Weronika Darmofalska

SERDECZNIE POLECAM

Każdy kto chciałby mieć najlepsze,najładniejsze zdjęcia,takie,które zatrzymują daną chwilę,by później móc się nią delektować w każdym najmniejszym szczególe,to wybierzcie Darka jako fotografa.Dzięki Darkowi,w każdym momencie możecie cofnąć się w czasie i przeżywać wszystkie chwile od nowa. Serdecznie polecam!

Wiktoria Rokicińska

Polecam

Współpraca z fotografem na pełnym poziomie z konkretnym tematem, czyli tak jak lubię :) Efekty także pozytywne. Zdjęć dużo, dużo dobrych, z których można wybierać :)

Anna Krzysztofa Fordońska

POLECAM

Profesjonalny i bardzo wymagający. Cieply, miły i serdeczny. Dający wiele cennych wskazówek. Kreatywny, konkretny i bardzo utalentowany. Jeszcze dużo mogłabym wymieniać. Liczę na dłuższą współpracę i POLECAM.

Marta Becker

Polecam

Świetny fotograf, pełen profesjonalizm, poważne podejście do wykonywanych sesji a poza tym przemiły i sympatyczny człowiek. Współpraca zawsze na najwyższym poziomie.

Patrycja L

Polecam

Świetny fotograf. Dużo pomysłów co do zdjęc i ich wykonywanie. Jak najbardziej polecam współpracę.

Kinga Walczyk

Polecam !

Z całego serca polecam współpracę z Darkiem, profesjonalność, przemiła atmosfera pracy, pełne zaangażowanie !

Viktoria

POLECAM

Współpraca z Darkiem zawsze przynosi fenomenalne efekty :) Jest to praca bardzo komfortowa i przyjemna. Dariusz zawsze ma pełno wspaniałych pomysłów. ZAWSZE jestem zadowolona z sesji. Szczerze polecam :)

Maria Szuprycińska

Polecam współpracę

Lubię pracować z Darkiem, zawsze jestem zadowolona z efektów współpracy. Mogę śmiało powiedzieć, że zdjęcia z Darkiem znajdują się w czołówce moich ulubionych realizacji. Pełen profesjonalizm, szczerze polecam.

Maja Gajkowska

...

Beznadziejny fotograf, zero wyobraźni, zero pomysłu na sesję... Dobra, a tak na poważnie - polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobrze nam się współpracowało, fantastyczna atmosfera. Widać w nim pasję i zaangażowanie. Naprawdę polecam! A ja już szykuję się na następną sesję! :)

Karolina Ostrowska

Polecam.

Świetny fotograf. Pełen zapału i profesjonalizmu. Wspaniała sesja zaliczam zdecydowanie do najbardziej udanych :)

Angelika Urbańska

Zaznacz aby wysłać